Haber

Cem Küçük ve Ersan Şen canlı yayında tartıştı: Sana göre millet donla geziyor

Hukuk profesörü Ersan Şen ile gazeteci Cem Küçük ortasında iktisat tartışması yaşandı. Tartışma sırasında Küçük, “Zenginlerin hepsi CHP’ye oy verdi. İTO şeçimlerinde öyle. Üsküdar’daki dönerci AKP’ye oy verdi. Halk Erdoğan’a oy verdi” derken, Şen ise “Kılıçdaroğlu aday olsun diye dua ediyorsunuz. Dua etmeye devam et. Sen bunları bırak. Sana göre Almanya’da millet donla dolaşıyor” cevabını verdi.

Habertürk’te cumhurbaşkanı adaylığının tartışıldığı sırada konu ekonomik krize geldi. Ekonomik krizin tartışıldığı sırada Cem Küçük, “Dünya Erdoğan’ı alkışlıyor” diyerek Ersan Şen’e “Erdoğan’ı öv, Erdoğan büyük önder niçin övmüyorsun” dedi. Ersan Şen ise “Ekonomi makûs kardeşim. Tencere muhalefeti iktidarı yıkacak. Senin dediğin üzere o denli göz boyamakla olmaz” yanıtını verdi.

İki ismin tartışması devam ederken Şen, “Bu insanlara mahkum değil bu ülke” ifadelerini kullandı. Küçük ise “Değişmezse ne yapacaksın” diye sorunca Şen “İşte sizin bu örümcek başlarınız bu türlü. Siz kendi bekanız için hareket ediyorsunuz. Halkı düşünmüyorsunuz” cevabını verdi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu