Yaşam

Simge’yle Çim Konserleri’nde muhteşem gala

Gençlik temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılış gecesinde Çim Konserleri’nin ilk konuğu Simge Sağın oldu. Orkestrasıyla sahnede unutulmaz anlar yaşayan Simge, aşkını İzmir’e taşıyarak gençlerle keyifli vakit geçirdi.

92 yıllık geçmişiyle kentin simgelerinden biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı büyük bir şölenle kapılarını açtı. Görkemli kortej ve açılışın ardından Kültürpark sanat dolu etkinliklerle misafirlerini ağırladı. Uzun yıllardır fuarın vazgeçilmezi olan Çim Konserleri’nin ilk konuğu Türk pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın oldu.

Bu yıl “gençlik” temasıyla düzenlenen fuarın açılış konserine yüz binlerce genç akın etti. Orkestrasıyla sahnede unutulmaz anlar yaşayan Simge, aşkını İzmir’e taşıyarak gençlerle keyifli vakit geçirdi. Simge, kendi bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu ve Erkin Koray gibi unutulmaz isimlerin eserlerini de seslendirerek, sevilen “Aşkın Olayım” müziğini her zaman dinleyicilerle buluşturdu.

 

Çim Konserlerinde yıldız geçit töreni
Çim Konserleri Sahnesinde; 2 Eylül’de Teoman, 3 Eylül’de Serdar Ortaç, 4 Eylül’de Volkan Konak, 5 Eylül’de Sibel Can, 6 Eylül’de Yüz Yüze Konuşalım, 7 Eylül’de Funda Arar, 8 Eylül’de Athena, 9 Eylül’de Tan Taşçı yer alacak. 10 Eylül’de ise Haluk Levent sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karabaglarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu