Haber

Mısır Milli Takımı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı Antrenörü

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve SporAfrika Uluslar Kupası’na katılacak Mısır Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik direktörlüğüne Kulüp Ampute Futbol Takımı Teknik Direktörü Cihan Uyanık atandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Antrenörü Cihan Uyanık, 28 Ekim-5 Kasım tarihleri ​​arasında Mısır’da düzenlenecek Afrika Uluslar Kupası’na katılacak olan Mısır Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik direktörlüğüne atandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarihinde bir ilk olan kentte gurur tablosu oluşturdu. Ayrıca ampute futbol tarihinde ilk kez Türkiye’den bir teknik direktör yurt dışında görev yapmış olacak.

“HEDEFİMİZ İLK ÜÇ”

Teknik Direktör Cihan Uyanık, “Türkiye’de ampute futbolda İzmir’i layıkıyla temsil ettiğimiz gibi Mısır’da da aynı anlayış ve disiplini uygulamayı hedefliyorum. Bu göreve Team CEO’su Khaled Abdel Hafeez’in teklifiyle geldim. Mısır, son olarak Afrika Ülkeleri. Kupada yedinci oldu.

Uyanık, 5 Kasım’da sona erecek Afrika Uluslar Kupası şampiyonasının ardından İzmir’e dönecek ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’ndaki görevine devam edecek.

haber-golova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu