Teknoloji

Apple, görüntüyü duvara yansıtan ‘cam kaplama’ bir iMac sunabilir

Apple’ın yeni patenti ortaya çıkıyor gelecekteki iMac’lerde oyunun kurallarını yeniden tanımlıyor Makyaja dönebileceğini gösteriyor. Belgelere göre söz konusu iMac, ekranı bir duvara veya arkasındaki yüzeye yansıtarak.kullanıcının ekranını büyütecek tek bir cam tabakasından oluşabilir.

Fikir, Apple’ın trend belirleyen standartlarına göre bile inanılmaz derecede fütüristik. Yansıtan bir ekranla masaüstünü büyütme fikri Bilim kurgu filminden fırlamış gibi.görünüyor.

Patentin içeriğinde şu cümle öne çıkıyor: “Bazı düzenlemelerde elektronik cihaz, bir kullanıcıya görsel çıktı sağlamak için kullanılan alanı iyileştirmeye yardımcı olan yansıtıcı ekranlarla donatılabilir.”Patent çizimleri, arkasındaki bilgileri yansıtan bir iMac’i gösterirken, belgeler şöyle devam ediyor: “Arka mahfaza duvarı, görüntü sensörlerinin ve diğer optik sensörlerin ışığı aldığı bir cam bölmeye veya başka bir şeffaf yapıya sahip olabilir.” ifadesi yer almaktadır. bu iMac arkası cam olacakanlamına gelebilir.

Yakın gelecekte şeffaf camlı bir iMac veya ekran boyutunu büyütmek için ekranını odanın diğer tarafına yansıtabilen bir iMac görürsek, bu tüm bölüm için bir oyun değiştirici olabilir ve en uygun hepsi bir arada bilgisayarlardan beklentilerimizi değiştirebilir. Bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu